poniedziałek, 14 stycznia 2013

Wpis 19:(O filmie Gwiezdne Wrota)

Lata dziewięćdziesiąte kontratakują. Gwiezdne Wrota to jeden z najpopularniejszych filmów z tamtej dekady. Czy zasłużenie?


Pobierz odcinek (00:21:16)

2 komentarze:

  1. Dobry odcinek!

    Ja obejrzałem ten film dopiero niedawno. I to tak trochę w złej kolejności, bo w te wakacje postanowiłem wreszcie po raz pierwszy zmierzyć się z serialem. Zawsze mnie ten serial przerażał na starcie, jak sobie obliczałem ile czasu na niego zmarnuję. Obejrzałem bardzo dużo, ale przez to były to bardzo męczące wakacje :-) I film obejrzałem tak trochę z dupy, bo ja myślałem, że ten film był zrobiony po sukcesie serialu i cokolwiek czytać na ten temat zacząłem dopiero jak skończyłem pierwszy sezon. Kilka rzeczy z Pilota serialu wskoczyło na swoje miejsce po obejrzeniu filmu. Ja ogólnie strasznie polubiłem te seriale, ale też przez to już zupełnie inaczej podszedłem do filmu i chyba trochę wypaczyło to moją ocenę mocno na plus.

    Czekam na kolejne odcinki o SG, choć SG-1 i Atlantis jeszcze nie skończyłem a SGU jeszcze nie zacząłem :-) Jak będziesz walił spoilerami to posłucham za jakiś czas :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Film bardzo dobry, obejrzałem go jeszcze w kinie. Świetny pomysł, że bogami egipskimi byli kosmici.

    OdpowiedzUsuń